Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Zwroty i wymiany

Szanowni Państwo!

Informujemy, że w przypadku umowy zawartej na odległość konsument ma prawo odstąpić od niej bez podawania przyczyny w terminie 14 dni. Informację o odstąpieniu od umowy należy przesłać mailowo na adres [email protected] lub pocztą, na adres: Kozłowski-Pędzle Sp.J., Motycz 142 A, 21-030 Motycz. W razie odstąpienia od umowy umowa jest uważana za niezawartą, a konsument jest zwolniony z wszelkich zobowiązań. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie czternastu dni. Koszty przesyłki zwrotnej towaru ponosi kupujący.

 

Wymiana możliwa jest w przypadku wskazania przez kupującego ukrytych wad towaru lub w przypadku uszkodzeń powstałych w czasie transportu.

Witryna stworzona na platformie