Pędzel do żelu - Kozłowski

PĘDZLE KOZŁOWSKI - NAJWYŻSZA POLSKA JAKOŚĆ I PRECYZJA

Zadbane dłonie to wizytówka kobiety. Często, by cieszyć się doskonałym, nieskazitelnym wyglądem rąk udajemy się do profesjonalnych salonów kosmetycznych. W nich przeszkolone specjalistki wykonują zabiegi, które korzystnie wpływają na poprawę urody. Z szerokiego asortymentu dostępnych usług możemy wybrać popularny manikiur żelowy. Na takie rozwiązanie decyduje się coraz więcej pań. Cenią je przede wszystkim te, które mają niewiele czasu, ale chcą dbać o siebie. Paznokcie wykonane na szablonie lub tipsie za pomocą pędzli do żelu po odpowiednim utwardzeniu będą trzymały się przez kilka tygodni, nie zmieniając swojego wyglądu. Co więcej, za jakiś czas, gdy naturalne paznokcie zaczną odrastać, żelową warstwę można po prostu uzupełnić i nadal zachwycać wyjątkowym manikiurem.

Żele to fenomenalna propozycja dla tych przedstawicielek płci pięknej, których naturalne paznokcie są łamliwe, słabe, krótkie albo mają nieładny kształt. Chociaż cały zabieg wymaga sporo wprawy, jest dość pracochłonny i nie należy do najtańszych, to jednak warto pokusić się o wizytę w salonie. Osoby, które dysponują wystarczającymi zdolnościami manualnymi, a na dodatek mają odrobinę cierpliwości, mogą też zdecydować się na samodzielne nałożenie paznokci żelowych.

Do wykonania perfekcyjnego manikiuru niezbędny jest jednak podstawowy zestaw narzędzi. Wśród nich powinny znaleźć się: szablony lub tipsy, pilniki, pędzle do żelu, specjalne płyny (primer, cleaner), oliwka, gilotynka do tipsów, lampa UV do utwardzania i żele (jedno- lub trzyfazowe). Paznokcie żelowe można wykonać na własnej płytce albo na przyklejonych wcześniej tipsach.

Przed przystąpieniem do zabiegu trzeba zdezynfekować dłonie, spiłować i zmatowić własne paznokcie, by zwiększyć przyczepność żelu. Największym wyzwaniem jest zazwyczaj samo modelowanie kształtu. Trzeba dysponować niemałą sprawnością i doskonałej jakości pędzlami do żelu (w naszej ofercie znajdziecie pędzle w różnych rozmiarach, z włosia naturalnego i syntetycznego), by osiągnąć naturalny, a jednocześnie wyjątkowy efekt. Każdą nakładaną warstwę należy utwardzić, a na zakończenie skórki posmarować oliwką pielęgnacyjną.